İşe Alımlarınızı Şansa Bırakmayın! - EMPATİK BLOG

İşe Alımlarınızı Şansa Bırakmayın!

Başarının, en çok müşteri memnuniyeti odaklı olduğu otelcilik sektöründe, istihdam edeceğiniz adayın alana ve kurumunuza uygunluğunu HRPeak Online Assessment Center aracılığı ile keşfedin. Müşterinin karşılanmasından resepsiyonda kaydının yapılmasına, odanın toplanmasından yiyecek içecek servislerine, kısaca otele adım attığı andan ayrıldığı güne kadar tüm ihtiyaçlarının personel tarafından karşılandığı otelcilik sektöründe adayınızın pozisyona uygunluğunu şansa bırakmayın.

Adaylarınızı Önce Online Tanıyın

Sektörün yapısı gereği kısa dönemde yoğun hizmet veren otellerin, istihdam edeceği adayların dışa-içe dönüklüğünü, sıcakkanlılığını, güler yüzlü olup olmadığını, müşterilerle nasıl iletişim kurduğunu, takım çalışmasına yatkınlığını, liderliğini bilimsel veriler ışığında analiz edin. HRPeak Online Assessment Center alt yapısında bulunan, kişilik faktörü ile değer kavramını bir araya getiren ilk envanter Personality Item Test (PiT®) ile adayınızın Kişilik Özelliği, Onurlandırdığı Değerleri, Kişisel Farkındalığı, Potansiyel Yetkinliği ve Pozisyona Uygunluğu bilgisine anında mobil olarak sahip olun.

Tutarlılık Oranını Görün

PiT® sadece bu 5 önemli boyutta bilgi sunmaz, ayrıca adayınızın güçlü ve gelişim yönlerini, envanterde verdiği cevapların tutarlılık oranını, adayın kendi değerleri ile kurum değerlerinin karşılaştırılmasını da sağlayarak size en doğru adayı bulmanız için referans bilgi sunar.

Bir Tıkla Şehirlerarası Mülakat

Farklı şehirlerden en fazla aday istihdam eden otelcilik sektöründe, adaylarınız ve insan kaynakları çalışanlarınız coğrafi konumlarından ayrılmadan, mülakatlarınızı HrWin ile gerçekleştirebilirsiniz. Sektörün ilk akıllı video mülakat uygulaması olma özelliği taşıyan HrWin® ile yer ve zaman kısıtlaması olmaksızın mülakatlarınızı yapabilirsiniz. HrWin’in akıllı özelliği olan PiT entegrasyonu sayesinde insan kaynakları çalışanlarınızın sisteme önceden yüklediği sorular dışında da adayın kişilik özelliklerine yönelik sorular yöneltebilirsiniz.

Yabancı Dil, Genel Kültür-Genel Yetenek Sınavları ile adayınızın pozisyona dair becerilerini online olarak tespit edebilir, sonuçlara vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar; empatik.com’da

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir