Etiket Arşivi;empatik" | EMPATİK BLOG

Empatik, MMG AR-GE ve İnovasyon Zirvesi’ne katıldı

Türkiye’nin sayılı fuarlarından olan MMG AR-GE ve İnovasyon Zirvesi ve Sergisi, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Zirveye Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Davut Kavranoğlu, İstanbul Valisi Vasip Şahin, milli ve yerli İHA’ların (İnsansız Hava Araçları) tasarımcısı Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar katıldı. Empatik standına yoğun ...

Daha üretken ve mutlu çalışanlara sahip olmak…

Çalışanlarınızın firmanıza olan bağlılığını artıracak, kurum kültürünüzü pekiştirecek, mutlu ve daha üretken çalışanlar ile iyi bir çalışma ortamı oluşturmanıza sağlayacak olan yöntemler.

Empatik.Net Sitesini Yeniliyoruz

Sitemizi ihtiyaç ve eleştiriler çerçevesinde yeniliyoruz. Küçük fakat sık sık yapılacak değişikliklerle ideal tasarıma ulaşmak öncelikli stratejimiz. Kullanıcıların istekleri doğrultusunda siteye önemli referanslarımız eklendi. Dikkat çeken ana slayt hareketli hale getirilerek ziyaretçilerin empatik hakkında daha hızlı bilgi alması sağlandı. Takipçilerimizin önerilerinin doğrudan değerlendirildiği ve değerlendirileceği tasarım anlayışıyla en iyiye ulaşmayı umuyoruz.