17. StajOkulu Başlıyor! - EMPATİK BLOG

17. StajOkulu Başlıyor!

300’den fazla gönüllü eğitmen ve 1000’den fazla öğrenci ile birçok kişiye staj imkanı sağlayan 17. StajOkulu programı başlıyor.

StajOkulu, bilişim ve insan kaynakları alanında staj arayışı olan üniversite öğrencilerinin stajlarını en verimli şekilde gerçekleştirebilmeleri için alanında uzman kişilerden aldıkları 6 haftalık staj eğitimidir. Mesleki eğitimlerin yanı sıra gerçekleştirilen sosyal içerikli seminerler ve faaliyetler ile öğrenciler tam anlamıyla iş hayatına hazırlanmaktadır.

Öğrencilerin katılım sertifikalarının  dağıtılacağı sertifika töreninde sponsor firmaların sunumları, katılımcı firmaların stantları sayesinde öğrenciler firmaları daha yakından tanıma fırsatı bulacaklar.

Bu yıl 31 Temmuz – 18 Ağustos tarihleri arasında Bilişim sınıfı, 10 Temmuz – 18 Ağustos tarihleri arasında İnsan Kaynakları sınıfı İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsünde eğitimlerine başlayacak.

 

Sen de eğitimlere katılmak istiyorsan

Bilişim sınıfı için: empatik.com/9HPERSTPNZZWW3B3VQM7HMRPXS.JOB

İnsan Kaynakları sınıfı için: empatik.com/53JM6LKNBMCJYQCJR833FQQ8XX.JOB

Beyzanur Çiçek

Beyzanur Çiçek

Yazılım stajyeri olarak başladığı danışmanlık firmasında insan kaynakları ekibinin yeni projesine dahil olan,güzel sonuçlar elde eden ve hayatını buna göre şekillendiren İnsan Kaynakları Asistanı. Aynı zamanda Sakarya Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi 3.sınıf öğrencisi. Sakarya-İstanbul arası okuyan çalışan ve bu tempoda beslenen yolun başında IK Blogger 🙂
Beyzanur Çiçek

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir